Masáže Věra Štreklová, Dis.


Relaxační a regenerační masáž
Příjemná, bezolejová masáž, která uvolňuje masírované svalstvo, příznivě povzbuzuje krevní oběh, lymfatický systém a vylučování toxických látek z organismu. Zvyšuje pružnost svalstva a kůže. V rovině duševní má blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka. Odstraňuje stres, napětí, zbavuje únavy či nespavosti. Osvěžuje unavené tělo a obnovuje duševní rovnováhu. Relaxační masáž také příznivě stimuluje a regeneruje organismus. Zlepšuje imunitu a má dobrý vliv na prevenci a obnovu zdraví.


Aromaterapeutická masáž
Hluboce relaxační, olejová masáž, která spojuje působení esenciálních olejů s účinky relaxační masáže. Éterické oleje ovlivňují tělo i mysl a jsou vždy vybírány po předchozí konzultaci s klientem s přihlédnutím na jeho aktuální potřeby a pocity. Během masáže pronikají silice kůží do těla a zároveň dochází k jejich inhalaci, čímž se spojuje požitek z vůně s  biologickou aktivitou těchto olejů na různé orgány. Blahodárné vlastnosti éterických olejů je možné využít nejen k léčbě zdravotních obtíží, ale i k posílení fyzické a duševní pohody. Jejich léčivá síla může být relaxační, uklidňující nebo povzbuzující, dokáže prohřát svaly a pomoci od špatné nálady nebo třeba od bolesti hlavy.

Jemná hladivá a šimrací masáž
Nechte se prostě jen hladit, šimrat, vískat nebo drbkat

Kraniosakrální masáž
Viz. samostatný popis v hlavním menu stránek

Ceník
Relaxační a regenerační masáž celého těla
bezolejová masáž, délka 90 minut, cena 730,- Kč

Aromaterapeutická masáž celého těla
olejová masáž, délka 90 minut, cena 750,- Kč

Jemná hladivá a šimrací masáž celého těla
bezolejová masáž, délka 90 minut, cena 730,- Kč

Kraniosakrální masáž celého těla
bezolejová masáž, délka 60 – 120 minut, cena dle času……490,- Kč až 980,- Kč

Dále nabízím:

- permanentky se slevou na 3 nebo 5 masáží dopředu dle vlastního výběru

- dárkové poukázky

- domluvit si individuální délku masáží 30 až 120 minut

- domluvit si v daném čase masáž jen jednotlivých částí těla -  šíje, záda, nohy, paže a pod.

Masáž celého těla zahrnuje ošetření od konečků prstů na nohou až po obličej a vlasovou část hlavy.

Doporučení pro klienty
Při masáži dochází k uvolňování toxinů a je třeba po ní hodně pít, nejlépe čistou vodu. Po masáži by klient neměl provozovat náročné fyzické ani psychické úkony, také by se měl vyhýbat dlouhé koupeli, těžkému jídlu, přemíry kávy, alkoholu či cigaretám. Reakce na masáž jsou velmi individuální, od přílivu energie až po únavu v některých případech. Je třeba svému tělu naslouchat a dopřát mu, co potřebuje.

Kontraindikace masáží

horečnatá, infekční a akutní zánětlivá onemocnění, nádorové onemocnění, záněty svalů, poruchy krevního oběhu, bezprostředně po nadměrné tělesné námaze, bezprostředně po vydatnějším jídle, opilost, stav pod vlivem drog, akutní psychózy

Objednávky dle telefonické dohody na čísle +420 775 977 127
nebo na e-mail: streklova@seznam.cz
Věra Štreklová, DiS