Lymfatická ruční masáž Květa Schubertová

   

RUČNÍ  LYMFATICKÁ  MASÁŽ

Lymfatická masáž je velice jemná technika masážních hmatů, která má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy, jelikož lymfatický systém nemá svoji pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, celulitida a otoky. Pomocí lymfatické masáže se lymfa aktivuje a odplaví škodliviny z těla ven a zvyšuje se imunita.  

 Účinek lymfatické masáže: 

posiluje obranyschopnost
snižuje nebo odstraňuje otoky
pomáhá odstraňovat pocit těžkých nohou či křeče po dlouhé zátěži
rehabilitace sportovců
rychlejší regenerace po fyzické zátěži, turistice, sportu
akné, bolesti hlavy
celulitida, obezita, zlepšení stavu pokožky
detoxikace těla
po liposukcích
v případě lymf. masáže obličeje odstraňuje otoky víček, váčky pod očima a druhé brady  

Kontraindikace LM
nedoléčené nebo recidivující maligní onemocnění, akutní bakteriální nebo virové onemocnění otoky způsobené onemocněním ledvin, jater, akutní žilní onemocnění, nestabilizované bronchiální astma a chronická bronchitida, ischemická choroba srdeční a jiné těžké srdeční onemocnění, nestabilizovaný vysoký krevní tlak, cévní mozková příhoda, zvýšená funkce štítné žlázy, epilepsie, nediagnostikované břišní obtíže těhotenství, záněty kůže a měkkých tkání, kloubní náhrady v léčené oblasti

Jedna lymfatická masáž Vás nezbaví dlouhodobých potíží a nenastartuje lymfu k její správné činnosti, maximálně Vám uleví od "těžkých nohou". Abychom lymfu rozproudili a pročistili, aby nám mohla zase fungovat správně a odstranili jsme dlouhodobé potíže, je potřeba absolvovat více masáží. Důležitý je pitný režim, strava a pohyb.
 

CENÍK RUČNÍ LYMFATICKÉ MASÁŽE

1 ošetření vybrané části těla  - cca 1h
600,- Kč
Masáž celého těla (cca  2h)
1 200,- Kč
Lymfatická masáž   5x60 min.
2 500,- Kč
Lymfatická masáž 10x60 min
5 000,- Kč
Lymfatická masáž   5x120 min
5 000,- Kč
Lymfatická masáž   10x120 min
10 000,- Kč