Kosmetika

V salonu používám kosmeceutické přípravky LARENS, které obsahují jedinečnou
sílu biopeptidů. Jejich receptura je založena na Nutrivi vodě a Biopeptide Complex. Larens jsou moderní a specializované produkty, které představují výsledek desetiletého zkoumání problematiky stárnutí pokožky. Jejich účinnost v oblasti anti-aging byla mnohokrát oceněna doma i v zahraničí.
Biopeptide Complex je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI. Představuji účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty. 
Účinky Biopeptide Complex  znamenají nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí, hloubkovou regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů  stává světlejší, pevnější a více hydratovaná.

Přípravky na domácí použití si můžete objednat na: www.kvetanutrivislim.wellu.eu

Mapa

Kontakt

 

KOSMETICKÝ INSTITUT
Mrštíkova 1122/40, Hradec Králové
Telefon: 731 260 690
Facebook:Salon Květa Schubertová
Skype: ***
E-mailschubertova.kveta@seznam.cz