Kosmetika

V salonu používáme kosmeceutické přípravky LARENS, které obsahují jedinečnou
sílu biopeptidů. Jejich receptura je založena na Nutrivi vodě a Biopeptide Complex. Larens jsou moderní a specializované produkty, které představují výsledek desetiletého zkoumání problematiky stárnutí pokožky. Jejich účinnost v oblasti anti-aging byla mnohokrát oceněna doma i v zahraničí.
Biopeptide Complex je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty.  
Účinky Biopeptide Complex  znamenají nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a
zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí, hloubkovou regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů  stává světlejší, pevnější a více hydratovaná.

  V salonu dostanete informace, jak o pleť pečovat i doma a přípravky si můžete koupit přímo u nás, nebo na www.nutrivislim.wellu.eu.